Loader

HEMEN BAŞLAMAK İÇİN!

0 533 651 40 70
Yüksek Yapıların Dış Cephe Temizliği

Yüksek Yapıların Dış Cephe Temizliği

Günümüzde gelişen ekonomi ile birlikte bir çok yüksek binalar yapılmaktadır. Yapılan binaların dış cepheleri genellikle camdan olduğu için temizlenmesi zahmetli ve zor bir hal almakta bu konuda uzman olmak gerekmektedir. Tam da bu konuda uzman kadrosu ile Ankara temizlik şirketi bu sorunu çözmek için en iyi temizlik firmasıdır. Dış cephe gibi yüksek yapılara kendi temizlik ürünleri ve özel temizlik aletleri ile yapılmaktadır. Dış cephe temizliklerinde kullanılan temizlik malzemelerinin kaliteli olması önemlidir. Aksi halde temizlik ürünlerinin kaliteli olmaması durumunda dış cephede istemeyen durumları meydana getire bilir. Dış cephe temizliği 6 ayda en az 1 kez temizlenmesi gerekmektedir. Toz halinde bulunan camdaki lekeler yağmur yağdığında leke haline gelerek hem dış görünüşü bozmaktadır ve sağlık açısından insanları etkileye bilir.

Ankara temizlik şirketi olarak uzman kadromuz ve profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Dış cephe temizliğinde gerekli ekipmanlara sahip olan kadromuz dış cepheye asansör sistemi ,vinç ve halat sistemleri ile temizlenmektedir.

Yüksek Yapıların Dış Cephe Temizliği

Modern ve çok yüksek yapılarda dış cephe temizliği özel yöntemler ile temizlenmektedir. Yüksek yapıların dış cephe temizliği maliyetli olduğundan dolayı dağcı personeller tercih edilmektedir. Biraz maliyetli olarak dış cephe temizliklerinde asansör ve vinç yardımı ile yapılan temizlikler her zaman daha iyi sonuçlar vermektedir. Dış cephede kullanılacak olan temizlik ürünleri hava koşullarına uygun her hangi kimyasal bir yan etkisi bulunmayıp bulunduğumuz çevreye hassasiyet gösterilmektedir.

No Comments

Give a Reply