Loader

HEMEN BAŞLAMAK İÇİN!

0 533 651 40 70
Temizlikte Yeni Bir Devir

Temizlikte Yeni Bir Devir

Temizlik her kadını en çok uğraştıran ve yapılması zorunlu olan bir aktivitedir. Bu aktiviteden kurtulmak mümkün olmadığı gibi son derece titiz yapılmadığında birçok hastalığa da davetiye çıkarılmaktadır. Temizlik konusunda titiz olmak demek her türlü deterjanın kullanılması anlamına gelmiyor.

 

Aksine deterjan konusunda bilinçli olmak gerekiyor. Ankara Temizlik Şirketleri bu konu hakkında çok detaylı bir hizmet sunuyor. Bu hizmetler içerisinde camların silinmesi, koltukların silinmesi, evin süpürülüp silinmesi, dolap içlerinin temizlenmesi, halıların silinmesi gibi çok çeşitli hizmetler bulunuyor. Sizler kendi istekleriniz doğrultusunda temizlik personeline ne tür bir hizmet aldığınızı söylemeniz yeterli olacaktır. Temizlik konusu birçok detayı beraberinde getiriyor. Bu nedenle de bu konuda çok farklı türden hizmetler alabiliyorsunuz.

 

Temizlik Hizmeti Çeşitleri

 

 

Temizlik hizmeti sadece daire temizliğinden ibaret değildir. Bu yüzden genel olarak iş yeri ve apartman temizlikleri de firma tarafından yapılıyor. Özellikle apartman temizliklerinde son derece titiz olan firma çalışanları bu hizmeti haftalık, 15 günlük ve aylık gibi belirli periyotlarda veriyor. Camların silinmesi, merdiven ve asansörün silinmesi isteğe göre bodrum kat temizliği gibi çok detaylı hizmetler alma şansınız bulunuyor. Bunlara ek olarak firma apartman yönetimi ile anlaştığı taktirde gün içerisinde düzenli olarak binadaki dairelere ait olan çöpleri de topluyor. Bu şekilde hem binalar daha temiz hem de öp atma derdinden kurtulmuş oluyorsunuz.

 

Temizlikte İnce Detaylar

 

 

Dış cephe cam temizliği son derece zor bir temizlik türüdür. Özellikle de büyük avm gibi binaların devasa camları olduğu düşünüldüğünde bu daha da zor bir durumdur. Bu yüzden camların temizliği gibi konularda profesyonel personellerimiz bu temizliği en iyi şekilde yerine getiriyor. Dış cephe cam temizliği konusunda en ince detaylar yerine getirilerek uzun süre rahat ediyorsunuz.

No Comments

Give a Reply