Loader

HEMEN BAŞLAMAK İÇİN!

0 533 651 40 70
Hijyenik Ev Temizliği

Hijyenik Ev Temizliği

Hijyenik ev temizliği denildiğinde akla ilk olarak Ankara temizlik şirketi gelir. Ankara temizlik şirketi müşterilerinin zorlu ve yorucu ev temizliklerini bünyesinde bulundurduğu en son teknolojik temizleme araçları ile kısa sürede ve hijyenik şekilde temizlemektedir. Ankara temizlik şirketi uzun yıllar sektörde başarılı temizlik çalışmaları yaparak kaliteli müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

Hijyenik Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ankara temizlik şirketi ev temizliklerinde öncelikle temizlenecek olan alanı önceden keşif ederek hangi alanın temizlenmesi gerektiği ve hangi temizlik ürünleri kullanılacağını kısa bir keşif ettikten sonra ev temizliklerinde uzman çalışanlarını yönlendirerek evin temizliğine başlanmaktadır. Ev temizliğinde oturma odası, banyo, mutfak, salon ve lavabo olmaz üzere her alan en ince ayrıntıya kadar hijyenik bir şekilde temizlenmektedir.

Hijyenik Ev Temizliği

Detaylı Ev Temizliği

Firmamız ev temizliğinde öncelikle temizlenecek alanda kirli ve koku yapan pislikleri temizleyerek ortamı temizleme başlamaktadır. Ortamda koku ve kirli görüntü yapacak pislikleri temizledikten sonra yüzey temizliği başlanır. Yüzey temizliğinde firmamız bünyesinde bulundurduğu yüzey temizleyici temizleme aracı ile temizleyerek en ince ayrıntıya kadar yüzeyi hijyenik ve hoş bir görünüm sağlar. İkinci aşamada müşterinin isteği doğrultusunda halılar, kilimler ve oturma grupları detaylı şekilde temizlenmektedir. Yüzey temizliği bittikten sonra geniş kapsamlı temizlik başlamaktadır. Banyo temizliğinde duşa kabin, küvet, ve aynaların temizliği yapılır. Lavabo temizliğinde her alan titizlik ile hijyenik hala getirilir. Mutfak temizliğinde tezgahların temizliği, mutfak lavabosunun temizliği gibi son derecek en ince ayrıntıya kadar temizlenir. Firmamız ev temizliğinde her ortamın farklı ürün temizleme ürünleri kullanıldığı için firmamız her alan için farklı temizlik ürünlerini bünyesinde bulundurarak kaliteli temizlik ürünleri ile temizlemektedir.

No Comments

Give a Reply