Loader

HEMEN BAŞLAMAK İÇİN!

0 533 651 40 70

Kalite Politikamız

 

Saygı, sevgi, ve işimiz sevme anlayışı ile kuruluşumuz üzerinde müşteri potansiyeli ile Ankara genelinde HIZIR TEMİZLİK olarak hizmet vermekteyiz.

 

Ankara ve Çevre İllerde Temizlik Hizmetleri

 

Bizim izlediğimiz kalite politikamızdan ödün vermeden işlerimizde azami dikkat, insanların bizlerden temizlik anlamında neleri beklediğini en gerçek anlamda bilen kalifiye güler yüzlü eğitimli personel çalıştırmak işe göre insan anlayışından ödün vermeden görevlerimizin amacına uygun olarak azamı titizlikle yerine getirmekteyiz. Çünkü her insan her işe uygun olmayabilir. Bu büyük müşteri potansiyelini sağlamakta bize yardımcı olan siz sayın müşterilerimize bu vesile ile ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim. Biz HIZIR TEMİZLİK olarak biliyoruz ki büyümenin sırrı ilk önce işini sevmek yaptığımız işe gerekli önemi vermek, insanlara layık oldukları gibi saygıyla davranmak, işini en iyi şekilde yapmak, disiplin kurallarının dışına çıkmamakta olarak yorumlayabiliriz BAŞARI’yı İlkelerimizden ödün vermeden kaliteli özenle hizmet vererek daha da büyümeye devam edeceğiz.

 

Konu Temizlik Olunda Bize Güvenin

Sayın müşterilerimiz pek çok yerde, pek çok temizlik firması var gibi gözükse de temizlik ihtiyacınıza hijyen ve temizlik kalitesi olarak hitap edemeyebilirler HIZIR TEMİZLİK olarak sizin temizlik beklentilerinize en üst düzeyde hijyen anlamında temizlik suna bileceğimizden eminiz.

 

Hızır Temizlik

Kuruluşumuzdan bu güne kadar vermiş olduğumuz bütün temizlik hizmetlerimi, çalışmış olduğumuz bütün müşterilerimizden %100 müşteri memnuniyeti ile tamamladık.

Bu günlerden yarınlara da aynı kaliteli hizmet ve büyüyen ekibimizle hizmetlerimize devam edeceğiz.