Loader

HEMEN BAŞLAMAK İÇİN!

0 533 651 40 70
Güçlü Temizlik Yanıbaşınızda

Güçlü Temizlik Yanıbaşınızda

Güçlü ve Güvenilir Temizlik Yanınızda

 

Profesyonel kadroları ve kaliteli hizmetleriyle ankara temizlik şirketleri güçlenmeye hızla devam ediyor. Yaklaşık 15 alanda hizmet veren şirket sayesinde; ev, alışveriş merkezi, hastane gibi alanların temizliği ve hijyeni sağlanıyor. Şirketin hizmet sağladığı alanlardan bazıları; ev ve ofis, araba, alışveriş merkezleri, fabrika, residence, okul, dershane, yurt, havuz, hastane, zemin, dış cephe temizliğidir.

 

Ev ve Ofis Temizlik Hizmeti:

 

Bu hizmete ekip temizlik öncesi alan kontrolüne geliyor. Hizmet günü gerekli temizlik malzemeleri ve ekiple birlikte çalışmaya başlıyor. Evin bütün kısımlarını temizleyen ekip, mutfak temizliğinden isteğe bağlı olarak dolapta bulunan ürünleri çıkartıp tek tek temizliğini yapar. Banyo temizliğinde ise zamanla sararmış olan dış aksanlar beyazlatma işlemi yapılır.

 

Araba Temizlik Hizmeti:

 

Şirket aracınızın iç ve dış alanlarını temizleyerek yenileyip koruma altına almaktadır. İsteyen müşteriler ağır koku giderici uygulaması ile aracın içine hapsolan sigara ve kötü kokulardan aracını arındırabilir. Tavan, torpido, kapı ve fitillerin detaylı temizliği sağlanır.

 

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti:

 

Şirketin sağladığı bu hizmet oldukça kapsamlı. Hizmetlerden birincisi; camlardaki harç ve boyalar özel hazırlanmış kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp çıkartılması. İkincisi, zeminde bulunan boya, alçı ve harç kalıntılarının kimyasal ilaç ile yumuşatılıp çıkarılması. Üçüncüsü ile tuvalet ve lavabolarının kimyasallarla temizlenmesi. Dördüncüsü, mutfak ve banyo dolaplarının detaylı temizliği. Tüm bu işlemlerden sonra tüm alan ve odalar detaylı temizleniyor.

 

Halı ve Koltuk Temizlik Hizmeti:

 

Koltuk ve halıların, dokusunu ve rengini bozmadan eşyalarını mikroplardan arındırıp müşterinin hizmetine sunuluyor. Halı ve koltuklar özel şampuanlar ile yıkanır ve fırçalanır. Bu işlemin ardından vakumlama yapılarak temizlik sırasındaki su çekilir. Yaz aylarında kuruma süresi yaklaşık 5 saat iken kış aylarında ise 1-2 gün sürebiliyor. Kurama işlemi sırasında üzerine eşya koymamak ve oturulmaması öneriliyor.

 

Dış Cephe Cam Temizlik Hizmeti:

 

Uygulanılacak zeminin yüksekliği ve malzemesine göre temizlik şirketi, kullanılacak vinç tipini seçer. Koşula göre çatıya sabitlenmiş ve ya sepetli vinç kullanılabilir. Profesyonel kadro tarafından sağlanan bu hizmet tüm güvenlik tedbirleri alınarak sağlanmaktadır.

 

Alışveriş Merkezi Temizlik Hizmeti:

 

Çağımızda en çok tercih edilen mekanlardan biri olan alışveriş merkezlerine gün içinde çok fazla insan giriş çıkış yapmaktadır. Hijyenin son derece önemli olduğu alışveriş merkezlerinde ziyaretçilerin dolaşmasına engel teşkil etmeden şirketin personelleri temizlik yaparak, müşterilerin hijyenik bir ortamda olmasını sağlar.

 

Buharlı Temizlik:

 

Sanayi tipi makinelerle; buharlı duvar temizliği, buharlı mutfak temizliği ve buharlı genel temizlik hizmetlerini vermektedir.

No Comments

Give a Reply