Loader

HEMEN BAŞLAMAK İÇİN!

0 533 651 40 70
Ev Temizliği

Ev Temizliği

Temel yaşam alanımız olan evimizi, her zaman düzenli ve temiz tutmak isteriz ama maalesef, sosyal hayatımızda ki sorumluluklarımız bu duruma müsaade etmeyecek kadar yoğun ve acımasız. Bu sebeple temizlik konusun da sürekli arayış içerisindeyiz. Bu arayışın farkında olan Ankara temizlik şirketleri olarak uzun yıllardır bu sektörde sizler için hizmet vermekteyiz.

Ev temizliği denildiği zaman haklı olarak müşterilerimizin bize yönelttiği ilk soru; Elemanlarınız güvenilir mi? Oluyor.  Biz farkındayız ki eviniz sizin özel yaşam alanınız ve ziynet eşyalarınız dâhil olmak üzere birçok özel ve değerli eşyanız bulunmakta. Bu konuda kendimizi ticari açıdan riske atmamak için referans değeri yüksek ve eğitimleri firmamız tarafından eksiksiz bir şekilde tamamlanmış elemanlarımız ile hizmet vererek müşterilerimizin endişesini gidermeye çalışmaktayız.
Yine de herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda firmamıza iletmeniz yeterli olacaktır.

Müşterilerimizin bu konu ile ilgili ikinci sorusu ise; evimi nasıl temizleyecek siniz? Oluyor.  Evinizin temizliği alanında uzman personellerimizin yardımı ve en son teknolojiye sahip en kaliteli temizlik malzemeleri ile yapılıyor. Temizliğin detayına inecek olursak eğer mutfak ve banyonuzun detaylı temizlenmesi, zemininizin buharla veya en kaliteli temizlik ürünleriyle temizlenmesi, halı ve koltuklarınızın buharla temizlenmesi, camlarınızın ve kaplamalarının temizlenmesi, detaylı bir şekilde toz alımı, avizelerinizin, kapılarınızın, koltuk ve halılarınızın temizlenmesi şeklinde detaylı bir temizlik yapılmaktadır.
Ankara  temizlik şirketleri olarak diğer tüm temizlik alanlarında olduğu gibi ev temizliği konusunda da en güvenilir ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız.

No Comments

Give a Reply