Loader

HEMEN BAŞLAMAK İÇİN!

0 533 651 40 70
Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır

Dış cephe ve cam temizliği sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Dış cephe ve cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Tam da bu nokta da devreye alanında uzman olan Ankara temizlik şirketi olarak biz devreye girmekteyiz. Dış cephe temizliği kendine özel temizlik ürünleri ve temizlik malzemeleriyle yapılır. Dış cephe ve cam temizliğin de kullanılan temizlik ürünlerinin ve malzemelerinin TSE belgesinin olması fazlasıyla önem arz etmektedir. Aksi halde dış cephe de yapılan temizlik kalıcı ve etkin sonuçlar içermez. Dış cephe ve cam temizliğin de kullanılan temizlik ürünlerinin ve malzemelerinin yanlış olması cepheye zarar verecektir. Bu durum ise korozyonu hızlandıracaktır. Dış cephe ve cam temizliği yılda en az iki defa yapılmak zorundadır. Çünkü dış cephe ve cam temizliği yağmurdan oluşan kirli görünümü ve tozları ortadan kaldırır ve daha güzel ve temiz bir görünüm oluşturur.

Ankara temizlik şirketi olarak profesyonel personellerimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile size hizmet vermekteyiz. Dış cephenizi asansörlü sistem, ekipmanlı dağcı ve dışarıdan vinç sistemleri ile profesyonel bir şekilde temizlemekteyiz.
Modern ve yüksek binaların, dış cephe kaplamalarında kullanılan cam çeşitlerinin temizliğini ise etkin ve özel uygulama yöntemleri ile gerçekleştirmekteyiz. Genel olarak süre ve maliyet sebebiyle bu işlemde dağcı personel tercih edilir. Kalite açısından ise vinç ve asansör uygulamaları bir adım öne geçmektedir. Müşterilerimizi bilgilendirmek için gerçekleştirdiğimiz sunumlarda uygulama yöntemleri ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.

Dış cephe kaplamalarında kullanılan ürünler tüm hava koşullarına uygunluk sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanılacak temizlik kimyasalları, dış cephe kaplamalarının özeliklerini etkilemeyecek içerikte olmak zorundadır. Firmamız bu konu üzerine hassasiyetle durmaktadır

No Comments

Give a Reply