Loader

HEMEN BAŞLAMAK İÇİN!

0 533 651 40 70
Buharlı Temizlik Alanları

Buharlı Temizlik Alanları

Evimizde gözümüzle göremediğimiz çok sayıda mikrop bulunmaktadır. Her ne kadar temiz tutmaya çalışsanız da bu bakteri ve mikroplarla baş etmek pekte mümkün değildir. Ankara temizlik şirketlerinin yardımı ile tüm bu sıkıntılardan rahatça kurtulabilir, evinizin her noktasını temizletebilirsiniz. Temizliğin buharlı olması sayesinde evinizdeki bebek, çocuk ve tüm aile bireylerinizi mikroplardan koruyabilirsiniz. Buharlı temizlik aletleri diğer temizlik aletleri gibi değildir. Size sağlayacağı birden fazla alternatif kullanım alanı mevcuttur.

Mutfak hijyeni

Evinizin en çok kullanım alanlarından bir olan mutfağınız gün içinde çok fazla toza ve yağa maruz kalır. Diğer temizlik türleri ve temizleyici ürünler, bu yoğun kirler karşısında etkisini çok gösteremeyebilirler. Ankara temizlik şirketleri ise buharlı temizleme yöntemi ile ulaşılması en zor olan yerlere bile kolaylıkla ulaşır ve gözle görülür hijyen sağlar. Mutfağınızda en çok el atında olan ve en çok yağlı bölüm olan, ocak, aspiratör, tezgâh ve diğer alanlar buharın eşsiz gücü sayesinde pratik olarak temizlenecektir.

Zemin hijyeni

Evin en çok temas edilen ve kirlenen bölümlerinden biri olan zemin malzemeleri ister taş seramik olsun, ister PVC, isterse de laminen kaplama olsun, her türlü yüzeyde buharlı temizlik işlemini terci edebilirsiniz. Hem de hiçbir deterjan ve kimyasal ürünler kullanmadan. Bu sayede evinizin içinde gönül rahatlığı ile dolaşabilir ve çocuğunuzla evinizin zemininde istediğiniz aktiviteyi yapabilir, istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz.

Banyo hijyeni

Evinizin lavabo ve banyosu en fazla hijyen gerektiren bölümleridir. Çok fazla ayrıntıya sahip olan banyoların temizlenmesi oldukça zordur. Ancak Ankara temizlik şirketleri buharlı temizlik yöntemi ile tüm bu detayları (ayna ve pencere – duşa kabinleri- derz araları- lavabolar -yüzeyleri- fayanslar-duvar vb.) hiçbir güç sarf etmeden temizleyebilirsiniz. Banyo temizliği yaparken elbette ki deterjan kullanabilirsiniz fakat alerjik reaksiyon olma ihtimaline karşı buharlı temizlik yöntemini kullanmanız sağlığınız açısından da size avantaj sağlayacaktır.

Ankara temizlik şirketleri kullanılan buharlı temizlik makinesinin çeşitli aksesuar ve parçalarıyla ulaşılması en zor olan yerlere ulaşabilir. Siz de bu yöntemi bizim aracılığımız ile evinizin her noktasın da güvenle kullanabilir. Hem yaşam alanınız olan evinizin her noktasını mikroplardan ve bakterilerden arındırabilir hem de evinizde ki bebek, çocuk ve diğer bireylerin sağlığını koruma altına alabilirsiniz.

 

No Comments

Give a Reply