Loader

HEMEN BAŞLAMAK İÇİN!

0 533 651 40 70
Ankara Temizlik Şirketleri

Ankara Temizlik Şirketleri

Yıllardır hizmet veren ankara temizlik şirketleri kaliteli ve uygun hizmetler vermektedir. Ankara’nın her köşesine hizmet sağlayan bir sisteme sahip geniş bir oluşumdur. Aynı zamanda güvenilir bir şirkettir.

 

TEMİZLİK ŞİRKETİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?

 

Temizlik şirketi seçerken ilk dikkat etmeniz gereken durum ihtiyacınızı karşılıyor olabilmesidir. Bunu öğrenmek için temizlik şirketlerinin bağlı olduğu portal üzerinden hangi şirketin ne yönde bir çalışma şekli olduğuna bakabilir, iletişim bilgilerini alarak yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Temizlik şirketlerinin kurallarını inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

 

ŞİRKET ÇALIŞANLARI

 

Şirketlerde çalışan personellerin davranışları, tutumları, çalışma şekilleri çok önemlidir. Ankara temizlik şirketleri çalışanların profesyonel olduğuna ve işi düzgün yaptığı konusunda garanti veriyor. Ekip işi olan temizlik birbiriyle uyumlu çalışabilen ve iş bölümü yapabilen insanlar tarafından yapılmalıdır.

 

TEMİZLİK ŞİRKETLERİNİN YAPTIKLARI

 

1.EV TEMİZLİĞİ

 

Şirketler evlerinize bir kadın göndererek evinizin dip köşe dediğimiz temizliğini yapmaktadır. Profesyonel kişiler tarafından yapılan temizliğin sonucu sizi mutlu eder. Güveninizi kazanacak şirketlerdir. Güvenilir olmadığını düşünürseniz veyahut eviniz de bir eşya kaybolma gibi bir durumla karşılaşırsanız hemen şirketle iletişime geçip sorunu çözebilirsiniz.

 

2.TADİLAT SONRASI

 

Eviniz de veya ofisinizde ya da başka bir yerde yaptırdığınız bir tadilat ya da inşaat sonrasında şirketten bunun için bir temizlik personeli isteyebilirsiniz. Şirket size profesyonel bir eleman göndererek evinizin veya ofisinizin tadilattan önceki haline gelmesine yardımcı olur.

 

3.HALI VE KOLTUK

 

Temizlik şirketleri evde yıkamakta zorlandığınız koltuk ve halılarınızı evinizden alıp kendi özel yerlerine götürür. Halılarınızın veya koltuklarınızın kumaşına ve diğer özelliklerine göre bir yıkama şekli tercih ederler. Son derece güvenli ve profesyonel şekilde temizliği yapar ve size teslim ederler.

 

4.DIŞ CEPHE

 

Binaların veya iş yerlerinin dış cephelerinin ve camlarının temizliğini yaparlar. Sizin tek yapmanız gereken temizlik şirketini arayıp yeterli sayıda personel göndermesini istemenizdir.

 

5.ZEMİN BAKIMI

 

Evlerinizin veya iş yerinizin zemin görünümleri mat ise temizlik şirketinden bu işi yapan bir personel istenebilir. Kristalize cila denen bir yöntem uygulanarak zeminlerin daha parlak bir görünüme kavuşmaları sağlanır. Hem daha temiz hem de daha kaliteli gözükürler.

 

6.HAVUZ TEMİZLİĞİ

 

Havuzların temizliği havuz zeminine ve diğer yapılarına zarar vermeyecek özel temizlik maddeleri ile yapılır. İnsanların direkt olarak etkileşim halinde bulundukları bir yapı olduğu için havuzların doğru temizlik maddesi ile doğru bir şekilde temizlenmesi gerekir. Havuz temizliği insan sağlığı açısından önemlidir ve işi bilen profesyonel temizlik personelleri tarafından yapılmalıdır.

No Comments

Give a Reply