Sizin için Neler Yapabiliriz ?

Ev ve Ofis Temizliği En Uygun Fiyatlarla

Eviniz yada İş yerinizde sıkı bir temizliğe ihtiyacınız olduğunda en ufak bir toz bile bırakmadan bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Temizlik yapılmasını istediğiniz ev veya ofisinize gelerek temizliğin maksimum düzeyde ve minimum sürede bitirilmesi için gerekli keşfi yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz keşif sonrası temizliğe başlar ve istediğiniz ve güven duyduğunuz kalitede evinizi ve iş yerinizi hiçbiryeri atlamadan temizler.


İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni bir daire satın aldığınızda ya da yeni bir iş yeri aldığınızda pencerelerdeki yapıştırmalardan bazı inşaat molozlarına kadar dairenizde bırakılır. İnşaatın bütün tozu ve kiri olduğu gibi durur. Hızır Temizlik olarak İnşaat sonrası temizlikte çok iddialıyız. Bir telefonla harekete geçen ekibimiz 1 gün içerisinde bütün bir daireyi inşaat sonrası kalan tozdan ve kirden arındırır. Duvarlarınız, pencereleriniz, dolap içleri, ıslak zeminler, küvetiniz, ankastreler ve avizelerinize kadar hiçbir yeri atlamadan temizliği bitirir.


Halı ve Koltuk Temizliği

Halı ve koltuklarınızı yerinde temizliyoruz. Halı bve koltuk temizliğinde titizlik çok önemlidir. Biz Hızır Temizlik olarak halı ve koltuk temizliğinde eşyalarınıze hiçbir zarar gelmeden ilk günki haline getiriyoruz. Halı ve koltuklarınıza uygun fırça ve temizlik malzemelerini seçtikten sonra özenle temizliklerini gerçekleştiriyoruz. Ankaranın bütün ilçelerinde halı ve koltuk temizliği için yerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca halıfleks olan adolarınızın da temizliklerini yapmaktayız.


AVM ( Alışveriş Merkezi ) Temizliği

Alışveriş merkezleri, her gün binlerce insanın girip çıktığı mekanlar olması sebebi ile en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda hizmet vermenin zorluğunun bilincinde olan firmamızın, öncelikli hedefi Avm içersindeki müşterileri rahatsız etmeden en kolay ve pratik temizliği sunmaktır.

Alışveriş Merkezi içi ve ortak alanları,yemek alanlarının temizliği, sabit ve yürüyen merdiven temizliği, cam korkulukların temizliği, asansör ve metal yüzey temizlikleri, çöp merkezlerinin temizliği, açık ve kapalı otopark temizliği kaliteli ürün ve ekipmanlar la sağlanmaktadır. Müşterilerin rahatsız olmaması adına hazırlanan vardiyalı programlar, gece ekibinin dip-cila uygulamaları ile kesintisiz hizmet veren firmamız,Avm içi mağazaların periyodik genel temizlik ve cam silimi hizmetlerini de üstlenmektedir.


Dış Cephe Temizliği

Her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerin vinç veya asansör ile temizliği yapılmaktadır. Dış cepheniz kaplama yada cam ne tür olursa olsun,bilgi almak ve danışma için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilir,ekiplerimizin hazırlayacağı keşif raporu doğrultusunda fiyatlandırma talep edebilirsiniz. Her türlü dış cephe temizliği hizmetlerini de yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Bu alanda da tecrübe sağlamış olan Pirpak Temizlik, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir. Dış Cephe Temizliği özellikle plazaların cam temizliği ile ilgili size uygun çözümleri tecrübelerimizin ışığında sunacak olan Pirpak Temizlikle çalışmaktan siz de memnun kalacaksınız. Rezidans, iş merkezi, otel, plaza gibi yapılar , dış cephe çalışmaları için riskli ve erişimin zor olduğu yerlerdir. Üstelik her yüksek yapıda dış cephe asansörleri bulunmayabiliyor ya da her yüksek yapı için cam silim platformları ve iskeleler kurulamıyor. Bu durumda iple erişim yöntemini kullanmak doğru bir çözümdür. İple erişim dağcılık ve mağaracılık tekniklerinin endüstriyel alanda kullanılmasıdır. Bu sistem yalnızca yüksek ve ulaşılması zor noktalara erişimi kolaylaştırmaz. Pek çok açıdan da avantajlıdır: Dış cephe temizliği yapılan binalar, gürültü ve görüntü kirliliğine maruz kalmaz.Yapıda herhangi bir hasar oluşmaz ve çevreye zarar verilmez. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup referansınız bizim için daha değerlidir. 7 gün 24 saat hizmetinize bir telefon kadar yakınız.

1 Comment

  1. Nüket dedi ki:

    Kendilerine sonsuz teşekkür ederim en zot hünümde yanımda oldular ve tadilat sonrası evimi kısa sürede çok güzel temizledilet kendilerine minnettarım bından sonra temizlikte yolum onlarla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir