Loader

HEMEN BAŞLAMAK İÇİN!

0 533 651 40 70

Keçiören Temizlik

0533 651 40 70

Keçiören Eşyalı Ev Temizlik, Keçiören Eşyalı Ofis Temizlik, Keçiören Boş Ev Temizlik, Keçiören Boş Ofis Temizlik Firması – İnşaat Sonrası Temizliği Temizlik Firmaları – Tadilat Sonrası Temizlik Firması – Boş Ev Temizliği: Ankara Temizlik, Denince İlk Akla, Ankara Ev Temizleme, (Keçiören Temizlik) gelir. Sağlığımız İçin Nasıl Kendimizi Temiz Tutarsak Kendimizle Beraber Evimiz  gelir. Odaların Temizliği, Salonun Temizliği. Mutfağın Dolaplarının Temizliği Balkonların Temizliği.

Keçiören Temizlik  – İnşaat Ve Tadilat Sonrası Temizlik

0533 651 40 70

İnşaat ve tadilattan sonra evinizi, temizlemek için profesyonel, Ve Bilinçli  Temizlik Yapılması Gerekiyor, evinizi temizlemek, için hazırlamış olduğumuz aşamaları takip ederek, İnşaat ve tadilat, Olan Eviz Planlı Ve Bilinçli  Yapılması Gerekmektedir, Bilinçli Yapılmadığı Takdirde Fayanslara Parkelere Camlara Zarar Verilir. Başlangıçta zeminin kaba pislikleri yani molozlar ve harç kalıntıları temizlenir. Daha sonra yerlerde kalmış olan inşaat molozlarının atıkları ve sıvalardan yere düşen parçalar kazınır. Duvarların üzerinde kalan tavan boyasının izleri temizlenir. Camların üzerinde bulunan bantlar ve harçlar cam kazıyıcı ile kazınarak temizlenir.  Zemindeki boya, alçı ve harç gibi kalıntılar kimyasal ilaçlarla zemine zarar vermeden kazıyıcı ile temizlenir. Parkelerde veya fayanslarda harç kalıntıları, boya gibi lekeler varsa özel olarak hazırlanan  kimyasal içerik ile önce yumuşatılmalıdır daha sonra zemine zarar vermeden Temizlenir. Mutfak dolaplarının içleri ve dışı  Tertemiz temizlenir. Tam olarak hijyeni sağlamak için banyo ve  tuvaletler Önce Elle Silinir, Sonra kimyasalla Temizlenir. Derz aralarına sıkışmış olan  harç kalıntıları bulunuyorsa uygun kimyasallarla yumuşatılarak derzlere zarar vermeden fırçalanarak temizlenir. Genel temizliğinizi bitirdikten sonra ise bölgesel temizliklere yoğunlaşmanız daha kolay olur, fayans temizliğine başlarken tozların boğazınıza yapışmaması için maske kullanılması Çok Önemlidir. Tozun Çıkması İçin, havalandırma kanalları açılmalı tozun dışarı çıkarılmasını Sağlamalıyız. Fayans arasına girmiş olan tozların güçlü bir süpürge ile Çekilmesi gerekmektedir . Süpürdükten sonra nemli bir bez yardımı ile kir ve harç kalıntıları Alınmalıdır. 3+1 eve Üç Personel gelir. Mutfağı Ayrı Personel Temizler. Odaları Salonları Ayrı Personel Temizliğini Yapar. Cam Temizliğini Ayrı Personel Temizler.Banyo Tuvalet Temizleme İşini Ayrı Personel Yapar.Bu Bölümlerin Temizlenme Malzemeleri Hepside Ayrıdır. Fırçası Deterjanı Kimyasalı Özel Temizlik Bezleri İç Kapıların Dış Kapıların Temizliği  Bütün Temizlik İşi Bitince Ev Kontrol Edilir Ev Sahibine Kontrol Ettirilir. Tertemiz Teslim Edilir. İNŞAAT VE TADİLAT SONRASI TEMİZLİK FİYATI için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0533 651 40 70

Keçiören Temizlik  – Eşyalı Ev Temizliği

Eşyalı Ev Temizliği, Basit Gibi Görünse.de İşe Başlandığında En İnce Ayrıntısına Kadar Yapılması Ğerekenler Önce Camların Temizliği Düzenli ve Çok Dikkatli Özel Cam Bezleriyle Silinip Temizlenmesi. Peteklerin Buhar Makinasıyla Temizliği. Kapıların Temizliği. Banyo ve Tuvaletlere Özel Mikrop Kırıcı Ürün Kullanılması. Aspiratörün Temizlenmesi Buz Dolabı Bulaşık Çamaşır Makinası Bunları Yerinden Oynatarak Altlarının Temizliği. Halıları Kaldırıp Altlarının Temizlenmesi Halıların Silinmesi Temizlemesi.(Ankara Keçiören Temizlik Şirketleri) Olarak İlk Önce Müşteri Memnuniyeti. Gelir Sil-ver temizlik şirketi olarak, çalıştığımız ve ileriye dönük olarak çalışacağımız müşterilerimiz için oluşturduğumuz vizyon doğrultusunda uzmanlaştığımız hizmetlerde çağdaş, güvenilir, müşteri haklarına saygılı,eğitim veren, şirket, çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde, sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı  Kendine İlke, edindi.Ankara Ev Temizleme.(Ankara Keçiören Temizlik Şirketleri) 2012 Yılında, Temizlik Hizmetine Başladık, Her Temizliğini, Yaptığımız: Ev Temizliğinden Sonra.Ev Sahiplerinden Duyduğumuz Güzel Cümleler,Bizi. Temizlik İşine Dahada. 4 Elle Sarılmamıza, Sebep Oldu: Yaptığımız Temizlik. Hizmetleri: Arasında.İnşaat.Sonrası Ev Temizliği, Tadilat Sonrası Ev Temizliği, Eşyalı Ev Temizliği, Çok Güzel İşler Yaptık. İnsanlarla Dostluk, Arkadaşlık Kurduk. Ev Temizliğini Yaptığımız, Müşterilerimizin Dostlarına, Arkadaşlarına, tavsiyesiyle, Ev Temizlik İşini büyüttük. ve kendimizi, geliştirdik.(Keçiören Temizlik Şirketleri) Ne verdikleri destek den ve güvenden dolayı her birine, teşekkürlerimi Sunarım. Sırasıyla Ankara İlçelerinde ve Semtlerinde verdiğimiz Hizmetler: Ev Temizliği, Boş Ev Temizliği, Eşyalı Ev temizliği, Ofis Temizliği, iş yeri Temizliği, Dış Cephe cam temizliği, Villa Temizliği, inşaat sonrası temizlik, cami ibadethane Temizliği, Hastane Temizliği, tadilat sonrası temizlik,(Keçiören Temizlik Şirketleri) çalışma prensibi patron – işçi, münasebetiyle değil, bir aile, abla – kardeş gibi çalışma ortamımızdan kaynaklanmaktadır. Ondan dolayıdır ki, Bütün yapmış olduğumuz temizliklerden, temiz iş den, şikayet almadığımızdan kaynaklanmaktadır.

Keçiören de TEMİZLİK HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLAR

 • Keçiören  Temizlik
 • Keçiören Ev Temizlik Şirketleri
 • Keçiören Boş Ev Temizliği
 • Keçiören Eşyalı Ev Temizlik Şirketleri
 • Keçiören Ofis Temizlik Firmaları
 • Keçiören İş yeri Temizlik Şirketleri
 • Keçiören Dış Cephe Temizlik Firmaları
 • Keçiören İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri
 • Keçiören Tadilat Sonrası Temizlik Şirketleri
 • Keçiören Temizlik Şirketleri
 • Keçiören Temizlik Firmaları
 • Keçiören Bayan Temizlikçi

ANKARA DAİR TEMİZLİK FİRMANIZ HER ZAMAN VE 7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDE

0533 651 40 70